Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно панірувати продукти?
Паніровка потрібна для того, щоб під час смаження на продуктах утворилася апетитна рум'яна кірочка, і вони не втратили соковитість. Для досвідчених господинь в панировании продуктів немає ніяких складнощів, тому стаття буде корисна тим, хто тільки починає освоювати премудрості кулінарії.
З чого складається паніровка? Базовий набір продуктів не такий вже великий - це панірувальні сухарі, борошно або хлібна крихта і збиті яйця. Список може доповнюватися в залежності від того, який колір і присмак потрібно надати готовому блюду. Як панірування використовується тертий сир, подрібнені горіхи, терту картоплю, дрібно нарізана зелень, кукурудзяне борошно або ж до звичайної борошні або панировочным сухарів додається набір приправ і спецій - чорний мелений перець, чебрець, кмин.


Зі збитих яєць готується яєчна бовтанка, в яку додано трохи молока або води. Потрібна вона для того, щоб на поверхні продуктів добре утримувалася панировка.Правильным вважається таке співвідношення - на два яйця додають 60 мл рідини. Можна приготувати бовтанку тільки з жовтків або збитих білків, це залежить від рецепту. У нечисленних рецептах рекомендується використовувати тільки молоко або кефір або ж зовсім виключити рідину, так як у продуктів волога поверхня і панірування добре тримається.


панірувати продукти? Підготовлений шматок м'яса або риби, птиці вмочити серветкою (якщо вологий), приправити сіллю і перцем. Залишити на деякий час щоб просочився спеціями. Потім обваляти в борошні, надлишки борошна обов'язково струсити. Мачає в приготовлену яєчну бовтанку і перекладається у посуд з сухарями або хлібної крихтою. У вас на плиті вже має стояти сковорідка з розігрітим маслом, куди і викладаються шматочки запанированного м'яса або птиці.


Для отримання більш щільною скоринки можна використовувати подвійне панірування. У цьому випадку після того, як шматок м'яса обваляли в сухарях, він знову мачає в яєчну бовтанку і ще раз його панірують у сухарях. Такий вид панірування більше підходить для виробів з м'ясного фаршу з начинкою, котлет по-київськи.


що Залишилися після панірування сухарі, крихти або борошно повторно не використовують, тому не насипайте відразу велика кількість, а додавайте в тарілочку по мірі необхідності.