Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати картоплю по-шведськи?
Картопля по-шведськи змусить по-новому поглянути на цей звичний для нас продукт, і поповнити книгу рецептів ще одним оригінальним і смачним блюдом.
Для його приготування потрібні такі інгредієнти: дванадцять великих картоплин, 500 грам твердого сиру, 100 грам вершкового масла, сіль за смаком.

Як приготувати картоплю по-шведськи: картоплини очищають від шкірки, миють і нарізають на скибочки товщиною три-чотири міліметри. При нарізуванні картоплину до кінця не розрізають, щоб вона не розпадалася на окремі фрагменти. Сир нарізають тонкими скибочками і вкладають їх по одному між скибочками картоплі. Зверху на картоплини кладуть вершкове масло і залишки сиру. Сковороду змащують вершковим маслом, начинені сиром картоплини розкладають на сковороду, ставлять у розігріту до 200 градусів духовку, запікають до готовності. Готовність картоплі визначають за характерною рум'яної скоринки.

Картопля по-шведськи - смачне блюдо, яке сподобається вашій родині та гостям. До столу подають гарячим, з зеленню, свіжими або маринованими овочами.