Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати смачний бульйон?
Бульйон може бути, м'ясний, курячий, грибний або овочевий. Щоб приготувати наваристий, смачний і красивий за кольором бульйон, потрібно знати секрети його приготування. Від цього залежать смакові та естетичні якості першої страви.


Для того, щоб бульйон придбав гарний бурштиновий колір, в нього кладуть цілу, неочищену цибулину. Для додання чудовою забарвлення бульйону можна використовувати моркву або селеру. Розрізаний навпіл овоч обсмажують з одного боку без масла, відправляють в киплячий бульйон.

Сіль в м'ясний бульйон додають за 30 хвилин до закінчення варіння, в грибний - перед самим закінченням, рибний - на самому початку. Бульйон для соусу або холодцю не солять зовсім.

Для посилення смаку курячого бульйону в процесі варіння в нього кладуть обсмажені курячі кістки. Важливим моментом у приготуванні бульйону є зняття піни. Якщо ви не встигли зняти її в момент підняття, виправити становище можна додаванням в киплячий бульйон склянки холодної води.

Якщо м'ясо покласти в вже закипілу воду, воно буде смачніше, щоб вийшов більш наваристий бульйон, м'ясо закладають у холодну воду. Щоб прискорити час приготування бульйону, м'ясо нарізають поперек волокон на невеликі шматочки.

В кулінарії є безліч способів приготування смачного бульйону. Слідуючи нескладним рекомендаціям, ви досягнете досконалості в приготуванні перших страв.