Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як варити каву в турці?
Кави є найпопулярнішим напоєм в світі. І це не дивно. Ароматний, освіжаючий, трохи терпкий. Як самостійно варити каву в турці?


Для початку необхідно купити каву в зернах. Краще всього купувати вже обсмажені кавові зерна і молоти зерна безпосередньо перед приготуванням кави. Знавці кави стверджують, що мелену каву досить швидко вивітрюється, тому не варто відразу всі молоти зерна. Засипте в млин одну - дві столові ложки кавових зерен і подрібніть їх.Тепер у чисту і суху турку необхідно всипати необхідно кількість меленої кави. Приблизно одна чайна ложка меленої кави (з гіркою) знадобиться для приготування чашки кави. Тепер вливаємо в турку воду одну чашечку (кавову). Заливати можна холодної очищеною водою, але деякі кавові гурмани стверджують, що заливати мелену каву в турці необхідно саме гарячою водою (закип'ятила і трохи прохолола).

Тепер ставимо турку на вогонь. Вогонь повинен бути повільним. Ложечкою спеціальної (або чайною) необхідно помішувати кави за годинниковою стрілкою. Як тільки піна "активується" і почне підніматися, відразу ж зніміть турку з вогню.

Нехай турка хвилину постоїть з ароматним напоєм всередині, а потім вже виливайте його величність каву в чашку. Додавати в каву можна молоко, вершки, цукор. Всі за власним смаком.