Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати мус з карамеллю?
Цей мус готується з додаванням карамелі і шоколадного лікеру. Смак цього мусу по справжньому витончений і сподобається багатьом. Ось рецепт приготування цього мусу.


Нам знадобляться: два яйця, пів склянки свіжих вершків, пів склянки молока і п'ять столових ложок цукру, одна столова ложка шоколадного лікеру, підлогу пакетика желатину, п'ять столових ложок ягідного соусу (бажано абрикосового), трохи для прикраси стружки з кокоса і карамель.

Готуємо мус.
Спочатку займемося желатином. Заливаємо його невеликою кількістю води, щоб він набух. Тримаємо для швидкого набухання його на водяній бані. Молоко змішати з какао порошком, всипаємо сюди цукор і ставимо на вогонь. Як тільки суміш закипить, вогонь вимикаємо. Какао-порошок повинен повністю розчинитися. Тепер в цю гарячу суміш необхідно вилити і наш набряклий желатин. Розмішуємо.

Нехай маса молочна остигає на столі, а самі тим часом займемося збиванням яєчних білків. Збиваємо їх в піну, потім в цю ж піну повільно вводимо і вершки і молочну масу. При цьому необхідно не переставати збивати. Маса повинна поступово густіти і остигати. І в самому кінці вливаємо лікер, ще раз збиваємо і розливаємо мус в блюдце (форму).

Ставимо мус в холодильник, бажано на ніч. А на ранок готовий застиглий мус поливаємо у вигляді візерунків карамеллю. Готувати карамель дуже просто: штук десять карамельок розтоплюємо на водяній бані. Тепер тоненькою цівкою наносимо візерунок. Карамель тут же (швидко) остигає. Прикрашаємо мус ягідним соусом і кокосовою стружкою.
Мус з карамеллю готовий.