Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується мус з виноградом?
Цей мус можна готувати навіть взимку, тому що зараз в супермаркетах круглий рік продається в надлишку свіжий виноград. Ось рецепт виноградного мусу.


Нам потрібні: вершки домашні (магазинні теж підійдуть, але вони повинні бути свіжі) близько однієї склянки. Маленький Пакетик желатину і їдальня ложка цукру, дві жмені свіжого винограду, спиртного (коньяку або лікеру) дві столові ложки.

Готуємо мус.
Спочатку нам необхідно розчинити в двох ложках кип'яченої води желатин. Він повинен набрякнути повністю. Розмішуємо його ложечкою і додаємо до желатину пару ложок вершків. Тепер ставимо вершки з желатином на вогонь і, постійно помішуючи, доводимо до кипіння. Відразу ж вимикаємо газ, як тільки з'являться бульби. Розмішуємо ще раз желатин в вершках і відставляємо ємність вбік, нехай суміш охолоджується.

Тепер виноград нам необхідно промити, відірвати від гілочок і викласти на десертні келихи. Збиваємо вершки з цукром (ті, що без желатину) і потім з'єднуємо їх з сумішшю вершки + желатин. Акуратно, але гарненько розмішуємо. Додаємо спиртне або сюди ж вершки, або виливаємо на виноград в келихи. Тепер порівну розподіляємо по келих нашу вершкову масу.

Ставимо келихи в холодильник на сім - вісім годин. Мус повинен повністю застигнути.