Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується "Царська" великдень?
Зустріти Світлу Пасху з царськими дарами, вам допоможе приготована за нижченаведеним рецептом «Царська» пасха. Це святкове частування воістину являє собою яскравий зразок королівського розмаху. Хоч у ній використовуються продукти, які найчастіше застосовуються для приготування цієї страви, але їх кількість деяким може здатися занадто завищеними. Але повірте, якщо зробити все за рецептом, то ваша великдень стане справжньою окрасою столу.


Паска "Царська"

Інгредієнти:

Яйця - 10 шт.
Сир - 2 кг
Масло вершкове - 400-450 р
Цукор - 2-4 склянки (за смаком та бажанням)
Сметана - 800 р
Ванілін - 1 пакетик
Ізюм - ¾ склянки
Мигдаль - ¾ склянки

Спосіб приготування:


Для приготування паски завжди (навіть якщо це і не зазначено в рецепті) потрібно протирати сир крізь сито. Це надає сиру більш еластичну консистенцію.

Отже, після того, як ви пропустите сир через сито, введіть в нього яйця, сметану і вершкове масло (заздалегідь викладене з холодильника і тому розм'якшене). Все добре перемішайте.

Потім поставте каструлю на водяну баню або слабкий вогонь. Не слід зупинятися перемішувати цю масу до тих пір, поки вона не дійде до такого стану, що почне закипати. Тут же знімайте каструлю з сирною масою з вогню. Але ні в якому разі не кип'ятіть її, інакше яйця згорнутися.

Після цього потрібно остудити всю масу. Зробити це краще всього поставивши каструлю в таз з холодною водою і постійно помішуючи вміст.

Коли сирна маса охолоне, покладіть в неї всі залишилися інгредієнти, як: цукор, ванільний цукор, добре промитий ізюм і очищений від коричневої шкірку і (за бажанням) подрібнений в блендері або кавомолці мигдаль.

Вимішайте всю масу так, щоб всі компоненти рівномірно розподілилися і після цього викладіть її в чисту марлю. Це робиться для того, щоб потім вам без зусиль вдалося витягти паску з форми, в яку ви перекладіть сирну масу, упаковану в марлю.

Як слід утрамбуйте сир і іже з ним за формою, поставте зверху на ще не спресовану масу солідний гніт і приберіть цю заготовку в холодильник. Нехай вона там простоїть не менше доби. Потім, можете сміливо її дістати, звільнити від форми і марлі, перевернути і прикрасити так, як вважаєте за потрібне.

Приємного апетиту!