Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати торт без випічки?
Цей торт не випікається в духовці, він готується ... холодильнику. Так, так, в холодильнику. У цьому торті є і ягоди свіжі та желе і шоколад. Ще однією дивовижною особливістю даного тортика є те, що до складу входять насіння. Торт дуже незвичайний, не м'який, а швидше хрусткий. Ось як готується цей торт.


Отже, нам знадобляться такі продукти для приготування: насіння очищені від шкірки і бажано маленькі за розміром (маленька упаковка на сімдесят грамів), дві чорні (без добавок) шоколадки, бажано, що відсоток какао порошку в шоколадці був не менше сімдесяти відсотків. Ще нам знадобляться ягоди свіжі (будь-які абсолютно) близько двох стаканів, магазинне пакетоване желе. Желе краще купувати відповідне використовуваним ягодкам. Приміром, якщо вирішите готувати торт з вишнями, то і желе купуйте вишневе. Якщо ягоди - полуниця, то і желе краще купити полуничне. Ще необхідно буде купити в супермаркеті готові повітряні рисові пластівці. Такі, як в мюслі (готові сніданки) закладаються. Ці повітряні пластівці продаються в пакетах.

Нам буде потрібно роз'ємна форма для випічки. Форму бажано змастити маслом або (ще краще) вистилати харчовою плівкою. Шоколадку необхідно поламати на шматочки і поставити в мікрохвильову піч хвилини на три, так він розтопиться. Якщо ж у вас немає цієї диво грубки, то просто розтопіть шоколадку на водяній бані.Потім висипаємо в миску насіння, всипаємо повітряний рис і заливаємо зверху розтопленим шоколадом. Гарненько змішуємо і перекладаємо цю масу на плівку у форму. Ложкою розрівнюємо поверхню і трохи утрамбовуємо. Це будемо корж для торта. Ставимо тепер форму в холодильник на годину - дві.

Виймаємо з холодильника форму. Пробуємо на "твердість" корж. Промиваємо ягідки і викладаємо їх по всій поверхні коржа. Викладаємо візерунком, або хаотично.

Потім нам необхідно приготувати магазинне желе, але води додаємо трохи менше, ніж на пачці написано. Даємо желе охолонути. Коли желе буде кімнатної температури, просто виливаємо його зверху на ягоди. І знову форму з тортом ставимо в холодильник. Всі. Торт готовий. Нехай постоїть ніч у холодильнику, а на ранок його можна буде їсти на сніданок.

Такий тортик можна приготувати на день Св. Валентина!