Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується пудинг з родзинками і вермішеллю?
Це блюдо називається пудингом, але за складом воно швидше схоже на запіканку. Відмінність пудингу з вермішеллю від запіканки лише в тому, що цей пудинг ми не будемо запікати в духовій шафі. Ось рецепт цього пудингу.


Нам потрібні: кардамон, вермішель (тонка довга спагетті) сто грам, масло вершкове сто грам, мед сто грам, виноград без кісточок або родзинок сто грам, сімсот грамів молока.

Готуємо пудинг з вермішеллю.
Якщо ви взяли довгі спагетті, то їх необхідно поламати на дрібні шматочки. Тепер у сотейник викладаємо подл пачки масла вершкового і всипаємо сюди ж і поламані макарони. Трохи обсмажуємо.

Потім в кипляче масло вливаємо молоко і варимо макарони на повільному вогні. Кардамон (насіння) необхідно гарненько потовкти у ступці. Додаємо цей ароматний порошок в сотейник до вермішелі. Проварюємо ще трохи і вливаємо мед. Розмішуємо постійно розварену вермішель, щоб не підгоряло дно.

В самому кінці варіння, коли рідини вже майже не залишилося, додаємо обмитий родзинки (виноград). Ще трохи потомим наш гарячий пудинг і вимикаємо вогонь. Нехай він остигає під кришкою. Родзинки необхідно перемішати вермішелі. Пудинг охолоне й стане щільним. Його можна буде нарізати.

Приємного апетиту!