Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати рисовий пудинг?
Цей солодкий рисовий пудинг ми будемо готувати за старовинним рецептом. Готувати пудинг ми будемо з інжиром і фініками. Ось рецепт пудингу.


Для приготування пудингу нам потрібно: рис (круглий) грам сто п'ятдесят, півлітра води, сто грам фініків, сто грамів інжиру, сто грамів родзинок (темного), один стакан молока, чайна ложка імбиру в порошку, трохи цукру і два яйця.

Готуємо пудинг.
Рис нам треба добре промити і поставити варитися. Воду трохи! солимо. Поки вариться рис, промиємо інжир з родзинками і фініками. Просушуємо сушені фрукти і нарізаємо дрібно ножем. Змішуємо нарізані шматочки цих фруктів і посипаємо цукром, додаємо імбир.

Зварений рис виливаємо в сито. Тепер перекладаємо рис в іншу каструльку, заливаємо молоком і всипаємо в каструльку всі нарізані фрукти (інжир, родзинки, фініки).

Перемішуємо рис і вливаємо в нього молоко. Варимо рис в молоці з фруктами на повільному вогні. У нас повинна вийти густа рисова кашка. Вимикаємо кашу і нехай вона остигає.

Тепер білки відділяємо від жовтків. Додаємо до білків цукор і збиваємо. Тугу білкову піну з'єднуємо з рисовим "кашею". Розмішуємо акуратно, то ретельно. Перекладаємо пудинг у формочки ставимо в холодильник.
Пудинг повинен вистоятися годин п'ять.
Потім його можна буде їсти.