Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно готувати серце?
Способи приготування серця різні: його можна посмажити шматочками або ж приготувати на грилі, а також можна запікати серце в духовці, можна відварювати шматками або в цілому вигляді, можна також гасити або ж зробити фаршированим.

Серце - являє собою м'язи з тоненькими волокнами, це дуже малокалорійний субпродукт, має ароматний смак і запах, а також багатий вітамінами. Перед приготуванням жорсткі трубочки судин і жир з серця необхідно видалити, якщо вони ще не були видалені раніше.
Ніжним є серце телят і ягнят. За смаковими якостями їм не поступаються також серце яловиче і свиняче.
Але для кожного серця є найбільш підходяща для нього обробка, так:
1. Серце ягнят - вважається самим маленьким за розміром, таке серце можна порізати на шматочки або ж посмажити в цілому вигляді, зафарширувати або запікати в грилі.
2. Серце теляти - має дуже смачний аромат, ніжний смак і дуже пісне. Важить таке серце приблизно від 750 грамів до 1 кілограма. Теляче серце треба смажити шматочками, тушкувати, запікати в грилі, можна варити цілком.
3. Яловиче серце - краще всього використовувати від молоденьких тварин, так як воно набагато смачніше. Таке серце важить приблизно 1, 5 - 2 кілограми. Його ріжуть на шматочки, варять або тушкують.
4. Свиняче серце - важить приблизно 350 - 500 грамів. За смаком таке серце нагадує звичайне м'ясо, правда трохи грубувате і тверде. Таке серце смажать або варять, можна навіть і цілком.