Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як можна економно використовувати сир пармезан?
Італійська кухня славиться особливою пристрастю до всіляких сирів, використовуючи їх як для додання пікантного смаку в багатьох стравах, так і для десерту. Для італійських кухарів властиво з ощадливістю відноситься до будь-якого сиру, особливо до пармезану, і тому їх винахідливості немає меж.


Сир пармезан не дарма вважається головним сиром італійської кухні, його незрівнянний смак і аромат гідні усіляких похвал. Коли сир пармезан вже зовсім зменшиться в розмірі і залишиться одна тільки диплом, то її не викидають. Італійські кухарі навчилися раціонально використовувати її, і для цього скоринку просто опускають в суп при готуванні або тушковані страви, де вона віддає всі свої чудові аромати, а потім вже викидають скоринку. Якщо у вашому меню постійно використовується пармезан, то такі скоринки потрібно скласти в пакетик і прибрати в морозилку, використовуючи по мірі потреби. У такому вигляді вони можуть зберігатися приблизно два місяці.

Морозилку можна використовувати також для полегшення натирання м'якого виду сирів, наприклад, таких сирів, як фонтіна, моцарелла або звичайного плавленого сирка. Такий вид сиру поміщається на кілька хвилин у морозилку і дістається з холодильника тільки перед натиранням. Сир буде охолодженим, більш твердим і легше натрется.