Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати заморожений кавовий крем?
Заморожений кавовий крем - вишуканий та смачний десерт італійської кухні.

Інгредієнти на 6-8 порцій:

1) дуже міцне еспресо (кава) - 250 мл
2) молоко - 250 мл
3) вершки 33% жирності - 250 р
4) ваніль - 1 стручок
5) жовток - 4 шт
6) цукор - 8 ст. л.
7) кавові зерна для прикраси


Спосіб приготування. Розчиніть в свежеприготовленном еспресо (кава) цукор (4 ст. л.), остудіть. Підігрійте в невеликій каструлі молоко. Розкрийте стручок ванілі, вийміть вміст і покладіть разом зі стручком в молоко. Не кип'ятіть!

Поставте миску з круглими стінками на теплу водяну баню. Покладіть в миску жовтки і цукор (4 ст. л.), збийте міксером в піну.

Вийміть стручок ванілі з молока. В яєчну піну спочатку додайте холодну каву, потім молоко і сильно перемішайте. Зніміть піновидний крем з плити, поставте на холодну водяну баню і остудіть.

Збийте вершки в круту піну. Змішайте 3/4 збитих вершків з кавовим кремом. Вершки накрийте і поставте в холодильник. Покладіть кавовий крем в металеву миску, накрийте і поставте в морозилку на 3-4 години.

За 20 хвилин до подачі вийміть кавовий крем з морозилки, розкладіть по високих склянках. Покладіть збиті вершки в кондитерський шприц і прикрасьте кавовий крем. Зверху покладіть кілька кавових зерен.

Замість стручків ванілі можна взяти мелену ваніль, вона дешевше, але тільки натуральну (порошок з чорними крапками), так як штучний ванілін погіршує смак цієї страви.

Приємного апетиту!