Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати самі економічні млинці?
Хочу поділитися абсолютно чудовим рецептом смачних, і в той же час непристойно економічних, млинців. Я б навіть дала їм назву «Антикризові», тому що з такими млинцями криза не страшна. Не вірите? Дивіться самі!
Млинці «Антикризові»


На 10-15 млинців вам знадобляться:

Для опари:
Дріжджі сухі (н-р, Саф-Момент) - 7-8 р
Вода тепла - ½ склянки
Цукор - 1 ч.л.
Борошно пшеничне - ½ склянки

Для тіста:
Масло рослинне - 4 ст.л.
Сіль - 1 ч.л.
Вода - 2 склянки
Борошно - 2 склянки

Спосіб приготування:

Якщо любите млинці якнайсолодше, то можете додати цукру побільше.


Насамперед, приготуйте опару. Для цього залийте теплою водою дріжджі, додайте цукор і борошно. Все перемішайте. Поставте миску з опарою в тепле місце і накрийте чистим рушником. Протягом півгодини опара повинна піднятися.

Коли опара підніметься, можна приступати до приготування самого тіста. Введіть в опару ½ склянки борошна і ½ склянки води. Все ретельно перемішайте, щоб не було ніяких грудочок. Потім повторіть подібну процедуру ще 3 рази, додавши востаннє сіль, масло і цукор, якщо хочете отримати більш солодкі млинці (хоча мені здається, що 1 ч.л. цукру, з якої готується опара, цілком достатньо).

Так як тісто готується без яєць, воно буде рватися, якщо ви не дасте йому як слід вистоятися. Тому, приготувавши тісто, знову накрийте його чистим рушником і поставте в тепле місце, щоб підійшло. Не чіпайте його мінімум 2 години, періодично збиваючи обсяг. Хоча, чим довше воно стоїть, тим краще борошно розбухає, в результаті чого, млинці виходять цілісними і легко випікаються.

Коли тісто досить настоїться, то можна братися за самі млинці. Для цього потрібно нагріти сковороду, налити в неї 1 ст.л. олії, покрутити сковородою, щоб масло розлилось, і вилити першу порцію тіста. По ходу випікання я помітила, що масло потрібно підливати через кожні 4-5 млинців.

Якщо випікають млинці здадуться вам товстими, то можете розбавити тісто ще водою.

Млинці повинні вийти дірчасті і дуже смачні. Хочеться також звернути вашу увагу, що млинці пісні.

Приємного апетиту!