Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати лечо з солодкого перцю в томатному соку?
Чудову заготовку з перцю можна приготувати в домашніх умовах. З перцю законсервованого таким способом можна робити салати або начиняти його м'ясом і рисом. А томатну заливку можна застосувати в приготуванні соусів. Як же приготувати лечо з солодкого перцю в томатному соку?

Продукти, які необхідні для лечо у розрахунку на десять півлітрових баночок:

Перець солодкий болгарський (червоний, зелений, жовтий) – приблизно чотири кілограми;
Томатний сік – близько чотирьох літрів.

Як будемо готувати лечо?


Для приготування лечо необхідно взяти пружні і свіжі перці, вони можуть бути різних кольорів, головне, щоб не були з вадами.

Ретельно помити і акуратно видалити плодоніжку з насінням, плоди перцю мають залишатися цілісними. Їх потрібно пробланшировать приблизно близько п'яти - дев'яти хвилин, щоб вони стали мягонькими, але не потрібно їх перетравлювати. Після цього перці вийняти з води. Потім плоди перців треба ще гарячими скласти розкласти по банках.

Потім залити банки з перцями томатним соком. Можна томатний сік зробити в соковижималці або пропарити томати, а потім перетерти крізь сито.

Пастеризуем півлітрові баночки протягом тридцяти – тридцяти п'яти хвилин, а літрові приблизно сорок хвилин. Після пастеризації банки закатати.