Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Динне мартіні

Намічається вечірка? Але яка дружня зустріч може пройти без алкогольних напоїв? Ви думаєте, що б такого приготувати в якості коктейлю? Можу запропонувати вам відмінний літній коктейль з динею, який однозначно оцінять всі! Динний мартіні дуже простий у приготуванні, і його незрівнянний плюс полягає в тому, щоб зробити додаткові порції можна буквально за 5 хвилин. Почнемо!

Інгредієнти для приготування динного мартіні:

 1. Вода дистильована – 200 мл
 2. Диня – середнього розміру, приблизно 1.5-2 кг
 3. Цукровий пісок – 100 гр.
 4. Кубики льоду – 100 гр.
 5. Горілка ( якщо знайдете, динна) – 160 гр.
 6. Лікер (якщо знайдете,динний) – 200 гр.

Інвентар:

 1. Блендер
 2. Холодильник
 3. Мірний стаканчик
 4. Кухонний рушник
 5. Ножа
 6. Дошка для різання дині
 7. Ніж для чищення картоплі
 8. Келихи для коктейлю – 4 шт.
 9. Трубочки
 10. Велика плоска тарілка

Приготування динного мартіні:

Крок 1: готуємо диню.

Чистимо

Диня нам знадобиться в двох випадках. Перший – це для додавання безпосередньо в коктейль, другий – на закуску! Для спочатку диню чистимо. Знімаємо шкірку ножем для чищення картоплі (це дуже зручно!), розрізаємо плід і вичищаємо насіння і рослинні волокна. 

Ріжемо

Потім одну з половинок ділимо на кубики приблизно 2х2 см, розкладаємо їх на тарілці пірамідкою і ставимо в холодильник на 15 хвилин. ставити приблизно на середню полицю. 
Другу половинку нарізаємо кубиками, але вже не так прискіпливо. другу половинку ми будемо перемелювати в блендер і додавати в алкогольну суміш.


Крок 2: працюємо з блендером.

Лід

Кубики льоду виймаємо з морозилки і витягуємо (вибиваємо) з формочки на кухонний рушник, щоб вони не розлетілися по стільниці. З розрахунку півтора-два кубики льоду на келих, закидаємо лід в блендер. Потім заливаємо відміряну кількість алкоголю і засипаємо цукор. Горілку ллємо з розрахунку 40 гр на келих,трохи більше лікеру - 50 гр. в оригінальній рецептурі і горілка, лікер повинні бути диннимі. Я таких ніколи не зустрічала, тому можна використовувати звичайні лікер і горілку. Але настійно рекомендую в такому випадку використовувати вершковий лікер. Коли роботу з алкоголем закінчили, час додавати диню. Кількість цих шматочків регламентується тільки місткістю чаші блендера. Заповнюємо. Всипаємо цукор і збиваємо! Збивати на максимальній швидкості секунд 10-15.

Багато хто подумає, що вмістити дині можна і більше, збивши спочатку суміш з льодом, і додавши потім диню. Тільки в цьому випадку, коли будете збивати повторно - подрібніть лід занадто сильно. А він повинен відчуватися. Тому такий варіант нам не підходить.


Крок 3: подаємо динний мартіні!

Подаємо

Готовий динний мартіні розливаємо по келихах , прикрашаємо кубиком дині, вставляємо трубочку і подаємо!

Приємного апетиту!


Поради:

- Будьте обережні, коли почнете збивати суміш, може піднятися пінка.

- Для тих, хто знайшов динні складові:якщо для вас смак виходить дуже динний, краще використовувати звичайну горілку;

- Якщо не хочете збивати лід, можна поміняти місцями з ним диню. Тобто дині додати більше. а прикрашати шматочками льоду;

- Коли часу для приготування більше, ніж півгодини, можна шматочки дині нарізати кубиками по-менше ...заморозити в морозилці. Вийти крижана диня - дуже цікавий варіант! Але, так як без льоду все-одно не обійтися - у кожну комірку у формі для льоду у воду опустіть листочок свіжої м'яти. Подвійний креатив!