Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Салат "Єврейський"

Салат "Єврейський"-це блюдо,яке відноситься до окремого харчування під назвою каршут. Кашрут - це система харчування, яку ще давно прийняли юдеї. Вона повинна дотримуватися не залежно від того,знаходишся ти на своїй батьківщині чи ні. Історія каршута повинна зберігатися в кожній родині, у кожному домі, аж до всіх людей. Така харчова філософія входить в основу єврейської кухні. Єврейська кухня дуже проста,але в цьому свої плюси. Ми готуємо швидко, інгредієнти не дорогі, а результат уyes.  Я пропоную Вам випробувати салат "Єврейський" ,він дуже ніжний і малокалорійний. При цьому можна трохи пофантазувати і  зробити з такого салатику творчий шедевр. До речі, таке блюдо підійде до столу,який Ви накриваєте незадуманно. Він готується дуже швидко. 

Інгредієнти для приготування салату "Єврейський":

  1. Сирок плавлений - 2 шт. ("Дружба" ) ;
  2. Часник-1 зубчик;
  3. Майонез -3 ст.л.;
  4. Перець червоний - 2 шт.;
  5. Яйце-2шт.

Інвентар для приготування салату "Єврейський":

  1. Терка;
  2. Тарілочка;
  3. Ніж;
  4. Часничниця.

Приготування салату "Єврейський".

Крок 1: Готуємо продукти.

З таким сирком нам з Вами ще не доводилося мати справу. Так що позбавляємося від обгорнення і натираємо його на тертці,бажано на великий. Тому що сирок плавлений та на дрібній тертці з нього вийде каша.

Потім відварюємо круто яйця,даємо охолонути і очищаємо від шкірки. І робимо з ними теж саме,що і з сиром,натираємо на тертці.

Всі люблять часник? Ну в загальному любите ,не любите,все одно його треба вживати,а особливо в зимовий час року. Він захистить Ваш організм від різних шкідливих мікробів і допоможе вижити імунітету. А ось що з ним робити ,Ви напевно знаєте,звичайно ж, подрібнити в часничниці.

Потім змішуємо всі інгредієнти з майонезом і добре перемішуємо.


Крок 2: Фаршируємо перчик і подаємо до столу.

Беремо перчик і вимиваємо чисто-чисто. Потім  візьмемо чисте рушничок і впитаем воду. Після чого відрізаємо верхню частину і акуратно очищаємо від нутрощів.

Ми приготували перець для фарширування. А тепер потроху будемо заповнювати його салатом. Зверху можна прикрасити його петрушкою і лимончиком.

Приємного апетиту!


Поради:

- В салат для додання повноцінності можна накришити трохи укропчика.

- Сир, перед тим як натирати, потримайте його в холодильнику,щоб він трохи замерз. Таким чином,його легше буде натирати.

- Салат не обов'язково заповнювати перець,можна просто красиво викласти на тарілочку або придумати йому інший вигляд.