Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Суп "Вишисуаз"

Автором відомого супу "Вишисуаз" є англійська шеф-кухар Луїс Дайет.  Такий суп часто називають цибулевим, тому що головний з його компонентів - цибулю-порей. Більшість називали його картопляним, так як другим компонентом був картоплю. Загалом, суп  "Вишисуаз" готується на курячому бульйоні, що надає йому кричущий аромат і чудовий смак. Це блюдо дуже відрізняється від простих і обридлих нам супів. І щоб урізноманітнити Ваш асортимент приготування, я пропоную Вам спокусити його чудовий і стриманий смак.

Інгредієнти для приготування супу: 

 1. Фенхель - 1 шт.;
 2. Цибуля порей-1шт.;
 3. Картопля - 2 шт.;
 4. Вершки ~20%- 200мл.;
 5. Масло вершкове - 30г.;
 6. Вода - 500мл.

Інвентар для приготування супу:

 1. Каструля;
 2. Ніж;
 3. Обробна дошка;
 4. Тарілка;
 5. Стакан.

Приготування супу.

Крок 1: Наведемо продукти в потрібний нам вигляд.

Не виключено, що вершки повинні бути составяляющей цього супу. Навіть можна сказати, що молоко є секретним інгредієнтом цього страви. Тому ми беремо чистий стаканчик, бажано, щоб у нього вміщалося 200 мл, і наливаємо в нього молоко. Після чого налагоджує повний стакан  бік. 

Структура фенхелю дуже щільна, тому його в два рази складніше нарізати, ніж порей. Щоб у нас добре вийшло це зробити, нарізаємо його впоперек. А потім корінь ріжемо кубиками. Після чого обсмажуємо його на вершковому маслі, в  глибокій каструлі, в якій і продовжимо робити суп. Фенхель має не те, щоб обсмажитися, а нормально протушкувати. А для цього поділлям до маслу трохи води.

Краще всього використовувати порей вітчизняного виробництва. Ми його промиваємо, а потім зрізаємо зелену і білу частину цибулі нарізаємо маленькими  півкільцями. після чого підкидає в каструлю з фенхелю і тушкуємо пару хвилин. Цим часом, запах фенхелю змішується з пореєм. Потім нарізаємо картоплю кубиками і кидаємо у вируючу зелень і підливаємо ще трохи води. Вариться суп до готовності картоплі. Коли овочі готові, подрібнюють їх блендером і вливаємо вершки. Всю масу ретельно перемішуємо і кидаємо спеції за смаком. Даємо нашому супу охолонути.


Крок 2: Подаємо до столу. 

Суп "Вишисуаз" подається холодним. До нього дуже підійде салат зі свіжих овочів. Для салату знадобляться огірки, фенхель, перчик і можна трохи креветок. Заправляємо Салат невеликою кількістю масла і перемішуємо.

 Смачного!


Поради:

-  Фенхель до супу додавати не обов'язково, його можна приготувати і без цього інгредієнта, але замінивши його селерою.

-  Суп подається виключно холодним, тому прослідкуйте,щоб він охолов.

-  Приготовлений салат можна підсипати саме в суп.