Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Заготовки » Сушка » Сушений солодкий і гострий перець

Сушений солодкий і гострий перець

Сьогодні ми дамо вам ідею для відмінної заготовки на зиму. Сушений солодкий і гострий перець можна використовувати практично у всіх стравах. Солодкий перець ідеально підійде для приготування супів, тушкованого м'яса або овочевого рагу. Мелений гострий перець можна додавати як приправу абсолютно в будь-яку страву. Щоб знову "оживити" сушений перець достатньо перед приготуванням страви замочити його на пів години і можна готувати. Спробуйте і ви приготувати сушений солодкий і гострий перець.

Інгредієнти для приготування сушеного солодкого та гострого перцю:

 1. Солодкий перець (будь-який сорт) - 1кг.
 2. Гострий перець (чилі) - 1 кг

Інвентар для приготування сушеного солодкого та гострого перцю:

 1. Ніж.
 2. Обробна дошка.
 3. Духовка.
 4. Каструля.
 5. Друшляк.
 6. Деко.
 7. Папір для випікання.
 8. Банки.
 9. Нитки.

Приготування сушеного солодкого та гострого перцю.

Крок 1: Сушимо солодкий перець у духовці.

Сушимо солодкий перець

Солодкий перець промиваємо, очищаємо, вирізаємо перетинки і перець розрізаємо на невеликі шматочки приблизно в 4 на 4 сантиметри. Ставимо каструлю На плиту і наливаємо воду, ставимо на вогонь і чекаємо закипання. Коли вода закипіла, в друшляк насипаємо порізані перець і занурюємо в гарячу воду на 3 хвилини. Після закінчення часу витягуємо перець і даємо йому стекти. Тим часом ставимо за духовку на 50 градусів. Поки духовка нагрівається у вас є трохи часу. Візьміть лист, розстеліть в ньому папір для випікання і розкладіть на неї вимитий порізаний перець. Коли духовка нагрілася до 50 градусів, ставте деко. Сушити перець найкраще в прочиненими духовці. Час сушіння перцю залежить від його м'ясності. У середньому становить, приблизно, 8 годин. Але якщо ви побачили, що перець висушився раніше, виймайте його. Висушений перець розкладіть по чистим сухим банкам і закрийте кришкою.


Крок 2: Сушимо гострий перець. 

Сушимо гострий перець

Для початку необхідно відібрати зрілі плоди гострого перцю. На кілька днів розкладіть перець в теплому приміщенні - він повинен провялиться. Потім перев'яжіть плоди за плодоніжки і вивісіть в сонячному провітрюваному місці. Плоди перцю не повинні торкатися один одного! Враховуйте це, коли вішаєте перець. Коли перець висох, зніміть його, відріжте плодоніжку і розітріть в ступі або просто дрібно наріжте. Висушений перець розкладіть по чистим сухим банкам і закрийте кришкою.


Крок 3: Подаємо сушений солодкий і гострий перець.

Сушений солодкий і гострий перець

Гострота і аромат висушеного перцю зробили його однією з найпопулярніших спецій в Індії. І не даремно. Це дуже різносторонній продукт. За допомогою нього ви завжди зможете зробити будь-яку страву гостріше, духмяне і красивіше. 

Приємного апетиту!


Поради:

- Сушити перець можна як у духовці, так і в спеціальній сушарці.

- Якщо нарізати солодкий перець великими шматочками, ви можете його завялить і залити олією з приправами. Зберігати такий продукт необхідно в холодильнику.

- Після сушіння ви можете з'єднати дрібно нарізаний гострий і солодкий перець і отримати універсальну приправу до будь-якої страви.