Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Зелень на зиму (сушка)

Пропоную вашій увазі рецепт приготування зелені на зиму методом сушіння. Такий спосіб має свої відмінні (позитивні) особливості. По-перше, зелень повністю збереже свій колір і зовнішній вигляд; по-друге, при такому способі заготівлі зелень не тільки збереже свій смак, але і аромат.

Інгредієнти для приготування зелені на зиму (сушка):

  1. Зелень кропу – 1 пучок
  2. Зелень петрушки – 1 пучок
  3. Зелень базиліка – 1 пучок

Інвентар:

  1. Серветки
  2. Поліетиленовий пакет

Приготування зелені на зиму (сушка):

Крок 1: Готуємо зелень на зиму

інгредієнти

Отже, насамперед необхідно добре промити під холодною проточною водою зелень кропу, петрушки і базиліка. При цьому не потрібно висушувати, а відразу ж відриваємо всі товсті стебельця, і разлаживаем її на серветці. Зверху накриваємо ще однією серветкою і відправляємо сушитися в мікрохвильовку хвилин на 4-5 при повній потужності.

обсушуємо

Приблизно хвилини через 3 перевірте зелень, і якщо листочки стали ламкими і сухими - значить вона вже готова, якщо ж ні – то продовжуйте сушити.


Крок 2: Подаємо зелень на зиму (сушка)

подаємо

Готову суху зелень остудити і перекласти в поліетиленовий пакет. У такому вигляді її можна зберігати досить тривалий час в прохолодному місці.

Приємного апетиту!


Поради:

- Якщо у вас немає мікрохвильовки, зелень можна засушити на сонці.

- Також ви можете перед сушінням зелень дрібно нарізати, і в такому вигляді її засушити в мікрохвильовці.

- Сушену зелень можна використовувати для приготування будь-яких страв, у тому числі і салатів і соусів, і солоних пирогів.