Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Сім заповідей правильного харчування при жирної і проблемної шкіри: поради дієтолога

Сім заповідей правильного харчування при жирної і проблемної шкіри: поради дієтолога

Жирна шкіра особливо чутлива до раціону. З'їли що-небудь шкідливе? Будьте готові до висипань на обличчі. Ми дізналися у лікаря-дієтолога, як правильно харчуватися при жирної і проблемної шкіри.
Матова шкіра обличчя — це показник краси і здоров'я. На жаль, не завжди вдається досягти ідеального стану шкіри. Наприклад, жирна і проблемна шкіра схильна до появи прищів і почервонінь.

Такі типи шкіри безпосередньо залежать від раціону людини. Якщо у вас жирна і проблемна шкіра, а ви налегаете на калорійну, смажену і борошняну їжу, то будьте готові до появи висипань.

Сьогодні в численних блогах можна знайти нескінченні поради про те, як потрібно правильно харчуватися при жирної і проблемної шкіри. Багато рад тиражуються, не маючи нічого спільного з дійсністю.

Ми попросили лікаря-дієтолога прокоментувати найпоширеніші міфи про харчування при проблемній шкірі і пояснити, що ж у них не так. Читаємо і запам'ятовуємо!
Тетяна Залєтова
науковий співробітник ФГБУН "ФІЦ харчування і біотехнології"
Міф №1: Винна дієта

У наукових дослідженнях не було переконливо підтверджено вплив якого-небудь продукту на перебіг захворювання і ймовірність загострення акне. Однак багато хто відзначають суб'єктивний позитивний результат харчових обмежень. Тільки цим людям рекомендується низькокалорійна дієта і виключення скомпрометованих продуктів.

Це не стосується надмірного споживання солодкого, жирного, смаженого, консервованого — ці забруднювачі нашого організму здатні викликати дисбактеріоз і порушення роботи шлунково-кишкового тракту, що, в свою чергу, погіршить стан шкіри.
Міф № 2: Дієта не потрібна

Збалансоване харчування — запорука здоров'я. У дієті зверніть увагу на кисломолочні продукти: вони містять корисні лактобактерії та овочі (вони є живильним середовищем для цих бактерій, а точніше, що міститься там клітковина і пектин). Потрібно зазначити, що без достатнього споживання клітковини і пектину лактобактерії просто не приживуться. Мікрофлора кишечника безпосередньо відповідає за імунітет і стан шкіри.
Міф №3: Допоможуть витамины

Не все. Збільште споживання вітамінів Е, А і С — це природні антиоксиданти. Шукати їх краще не в таблетках, а в натуральних джерелах. У справі збагачення вітамінами допоможе фітотерапія: плоди обліпихи, масло волоського горіха, плоди чорноплідної горобини, чорної смородини, ожини.
Міф №4: Екологія не впливає

Дуже часто проблема буває в запаленні або алергії. Проблему допоможе вирішити рутин — обов'язковий компонент харчування в забруднених і екологічно несприятливих територіях. Рутин зменшує реакцію організму (шкіри) на алергічні та хімічні агенти. Міститься в листках чаю, шкірці цитрусових, плодах шипшини та горобини, а також яблуках і червоному вині.
Міф № 5: Потрібно пити 6 склянок

рідини в день

Питання досить складний і суперечливий. Ніхто ще не довів, що треба. Ніхто не довів, що не треба. Враховуючи, що жирна шкіра часто буває збезводненої, рекомендую все ж випивати не менше 25 мілілітрів води на 1 кілограм ваги. І це має бути просто вода. Потрібно пити маленькими ковточками, так вода краще "працює".
Міф № 6: Лікування завжди допомагає


На жаль, немає. Іноді проблемна шкіра — результат генетичного програмування і залишиться жирної назавжди. А от наскільки вона буде проблемною — залежить від вас. Дієтичні рекомендації покращують стан шкіри тільки при строгому виконанні. Найменша поступка — і ефект втрачається. І для того щоб відчути ефект, дотримуватися дієти необхідно мінімум місяць, поки клітини шкіри не оновляться.
Міф 7: Лікування повинно бути комплексним


На жаль, іноді проблема в нестачі тільки самого "гвинтика", але знайти поломку буває непросто. Зверніть увагу на цинк. Цей мікроелемент бере участь у метаболізмі вітамінів А і Е, тобто без нього вони працювати не будуть.

Цинк бере участь більш ніж в 200 процесах нашого організму. Цинком багаті устриці, кальмари, м'ясо, пшеничні зародки, чорниця, насіння соняшнику та гриби.