Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати мову молодого теляти?
Смачне блюдо з телячого мови з соусом з печериць.

Список потрібних продуктів: шістсот п'ятдесят - сімсот грамів телячого мови, триста грамів картоплі, три стиглих помідорчика, одна гілочка кропу, тридцять грамів зеленого салату, сіль, одна гілочка петрушки, яловичий бульйон, рослинне масло. Для соусу: сто грамів печериць, тридцять грамів червоного сухого вина, сто п'ятдесят грамів жирних вершків, одна столова ложка «Метакса», білий мелений перчик, вершкове масло, сіль.


Процес приготування:

Телячий язик варимо 120 хвилин в солоній воді, дістаємо, поміщаємо під струмінь холодної води, знімаємо шкіру і зачищаємо. Спеціальної круглої ложечкою вирізаємо з картоплі шість кульок, варимо в підсоленій воді. Важливо не переварити кульки, інакше вони розваляться. Потім обсмажуємо кульки на рослинному маслі.
Печериці чистимо, ріжемо і смажимо на вершковому маслечко. Упарюємо вершки на 2/3, з'єднайте з вином, «Метаксой» і грибами. Кип'ятити 2 хвилини, приправляємо білим перцем і сіллю.

Мова розрізаємо вздовж на сім скибочок, підігріваємо їх у бульйоні. Викладаємо мова віялом на тарілку, поливаємо соусом. Прикрашаємо помідорами, зеленим салатом, зеленню і картопляними кульками.