Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати салат з качки з малиновим оцтом?
Рецепт оригінального салату з качки, суміші листків різних салатів, волоських горішків. В якості заправки використовується суміш малинового оцту і оливкового масла.

Список потрібних продуктів: двісті сімдесят грамів качиного філе, малиновий оцет, сто двадцять грамів оливкової олії, сто шістдесят грамів маслин без кісточок, шістдесят грамів коньяку, мелений перчик, шістдесят грамів салату-латуку, шістдесят грамів салату лоло-россо, шістдесят грамів салату «Айсберг», двадцять грамів мелених волоських горіхів, сіль, стебло селери вагою вісімдесят грамів, сто грамів яблук.


Процес приготування:


Маслини нарізаємо кільцями і кладемо в коньяк на 3 години. Фаршируємо маслинами качине філе, солимо його, перчимо і смажимо. Загортаємо філе в фольгу і залишаємо остигати.

Рвемо руками салатні листя і готуємо з них змішаний салат. Стебло селери ріжемо скибочками, у яблук прибираємо серцевиною, чистимо їх і шаткуємо соломкою.

З'єднуємо горіхи, змішаний салат, селера, яблука і нарізане маленькими скибочками качине філе. Салатик заправляємо сумішшю малинового оцту і оливкового масла, приправляємо сіллю за смаком і розкладаємо по тарілках.