Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як швидко приготувати вечерю з макаронів «Гнізда фаршировані»?
Нерідко буває дуже ліниво щось готувати складний і довгий на вечерю. Тому можна з легкістю скористатися запропонованим рецептом фаршированих макаронів.

Інгредієнти:


Фарш мясний, курячий, рибний; вироби макаронні «гніздечка»; спеції; кубик бульйонний; вода кип'ячена; сир натертий і кетчуп.

Хід приготування:

Можна скористатися вже готовим фаршем або зробити його самому. Добре відбити фарш, додати сіль і різні спеції. Перемішати.

Взяти зручну сковороду з високими бортами і розкласти у ній макаронні «гніздечка». Після цього на центр кожного гніздечка можна покласти приготований фарш. Після цього потрібно вилити в сковороду кип'ячену воду так, щоб вона покривала «гніздечка». Потім туди ж треба розкришити бульйонний кубик.

Сковороду потрібно прикрити кришкою і поставити на вогонь. Готувати треба на не дуже сильному вогні приблизно п'ятнадцять - двадцять хвилин.

Після цього злити воду, що залишилася з сковороди, зовсім залишити на дні. Полити зверху кетчупом і присипати натертим сиром. Прикрити зверху кришкою і поставити в гарячу духовку на хвилин п'ять.

Приємного апетиту!