Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Який салат підійде для пікніка?
Виїхати на пікнік всією родиною у вихідний день - одне задоволення. Свіже повітря, природа та смаколики, припасені з собою. Який салат можна заздалегідь приготувати вдома, щоб взяти його з собою на пікнік?

Пропоную ось такий от не хитромудрий салат приготувати. Він готується з овочів (свіжих і корисних) + макарони. Макарони як відомо люблять всі, тому і салат з макаронами теж повинен припасти до смаку всім членам сім'ї.

Нам знадобляться: макарони, капуста пекінська або білокачанна, зелений цибулька, морква, редис. Для заправки - мигдальні горішки, оцет, сіль + цукор і рослинне масло.


Спочатку слід зварити макарони. Варимо їх так, щоб вони трохи не доваренными залишилися. Якщо макарони переваряться, то в салаті вони можуть склеюватися.
Капусту миємо, шаткуємо. Моркву чистимо, миємо і шаткуємо. Цибулька дрібненько нарізаємо. Тепер можна змішувати капусту + цибуля + морквину.

Додаємо макарони.
Окремо робимо заправку: сіль, цукор і оцет змішуємо. Горішки необхідно подрібнити і так само додати в заправку. Перемішуємо. Перець за смаком додаємо. Трохи масла вливаємо і ще раз розмішуємо.
Заправка готова, виливаємо її на наш салат для пікніка, перемішуємо салат.

Приємного проведення часу!