Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати солону червону рибу за 24 години?
Таким способом можна солити будь-яку рибу, це може бути й горбуша, сьомга, і кижуч. Кижуч хороший, завдяки своєму природному червоного кольору.

Інгредієнти:


Кижуч;
Сіль - дві супові ложки;
Цукор-пісок - одна десертна ложка;
Кріп сухий;
Масло рослинне - дві або три десертних ложки.

Хід приготування:

Необхідно взяти філе риби, промити його і трохи просушити. Після цього філе треба нарізати на шматочки. Взяти відповідний контейнер і скласти в нього ряд філе риби. Окремо приготувати суміш з цукрового піску і солі.
Цукрово-солоною сумішшю треба посипати перший шар риби, після цього можна ще посипати і сухим кропом. Потім знову викладаємо шар риби, після цього знову посипаємо цукрово-солоною сумішшю і кропом. Так потрібно чергувати ряди.

Після того як всі риб'ячі ряди викладені, треба залити рибу рослинним маслом. Закрити контейнер кришкою і дати постояти близько трьох або чотирьох годин на кухні. Після цього рибу в контейнері треба поставити в холодильник на двадцять чотири години.

Готову рибку можна нарізати пластами і викласти на тарілку, прикрасити лимоном і оливками.
А можна зробити з неї бутерброди. Для цього рибу нарізати на пласти. Білий хліб намазати вершковим маслом і викласти шматочки рибки. На кожен бутерброд можна покласти по шматочку лимона і маслинки.

Приємного апетиту!