Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити декоративний ажурний шоколад?
Іноді дивишся на хитромудрі ажурні візерунки, різні сіточки, квіточки з шоколаду і думаєш, що сам ніколи цього зробити не зможеш, і це під силу лише майстрам. Виявляється, що і в домашніх умовах можна зробити такі прикраси для тортів чи тістечок або ж просто для краси.


Що ж нам необхідно мати для створення таких шоколадних шедеврів? Звичайно ж, шоколад, пергаментний папір, поліетиленову плівку, фольгу, лопатку.

Як будемо робити?

Тепер настала пора визначитися, що ми хочемо зробити, який це повинен бути малюнок, буде стояти на торті чи буде красиво покладений на ньому. Малюнок можна взяти будь-хто, для цього переносимо наш малюнок на поліетиленову плівку або фольгу за допомогою не дуже гострого предмета.

Шоколад треба розтопити на водяній бані. З пергаментного паперу зробити кульочок, потім зрізаємо маленький куточок. Далі починаємо видавлювати наш шоколад з намальованим лініях. Якщо фігурка повинна буде стояти, то основа треба зробити товстіший. Після того як повністю буде малюнок переведений на плівку або фольгу, треба акуратно перекласти лист на тарілку або дошку, яку потім поставити в холодне місце на одну годину.

Після того, як шоколад остаточно застигне треба акуратно за допомогою лопатки зняти фігурки з плівки або фольги. Ця робота вимагає вправності і навичок, тому сильно не переймайтеся, якщо відразу не вийде. Краще в процесі творчості зробити кілька однакових фігурок, тоді хоч одна точно зніметься без втрат. Тим більше, якщо фігурки зламаються, то це не значить, що шоколад пропаде, його можна знову розтопити на водяній бані і робити з нього нове ажурне шоколадне прикраса.