Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується кавовий сорбе?
На основі ароматного напою кави можна приготувати масу десертів, солодких страв. Пропоную вашій увазі рецепт кавового сорбе.


Отже, для приготування цього десерту під назвою сорбе нам знадобляться: кава в зернах, цукор і вода очищена. Кількість кави і цукру ви визначаєте на смак, за своїм особистим пристрастям як до цукру, так і до кави.

Спочатку нам необхідно приготувати міцну каву близько двох порцій. Кавові Зерна подрібнюємо, потім в турці варимо каву. Наливаємо кави у велику чашку і даємо йому охолонути.

Потім нам потрібно зварити сироп з води і цукру. На один стакан води слід взяти (приблизно) три - чотири ложечки цукру. Можна і більше, якщо ви любите солодке. Кип'ятимо воду на повільному вогні і постійно помішуємо цукор. Коли сам цукор у воді повністю розчиниться, вимикаємо вогонь. Сиропу теж необхідно дати охолонути.

Потім остиглий кави і остиглий сироп змішуємо в одній пластиковій ємності. Бажано взяти ємність, призначену для заморожування рідин. Ставимо ємність в морозилку. Через години три - чотири сорбе кавовий буде готовий.