Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Де застосовується в кулінарії ламінарія (морська капуста)?
Ламинарией прийнято називати буру морську водорость ід роду під назвою Laminaria, тим не менш, на це рослина найбільше відоме під кодовою «назвою» морська капуста. Ламінарія - це дуже цінний продукт, цінність якого зрозуміли досить давно.


Для людського організму ламінарія містить у собі таку кількість корисних елементів, що її необхідно їсти хоча б, щоб заповнити йод в організмі. У великих листках ламінарії, які ще називають слоевищами якраз і знаходяться всі її корисні речовини, а також йод, за змістом якого з морською капустою ніхто не зрівняється.

Цікаво, що для їжі ламінарію можна використовувати абсолютно будь-якому вигляді, хоч в сушеному, хоч в морозиві, хоч у свіжому або навіть у в'яленому. Крім того, ламінарію непогано консервують і маринують, потім з таких консервів виходять чудові салати, які можна додавати овочі, гриби, рибу, м'ясо. З морської капусти виходить відмінний суп з ламінарії можуть навіть варити варення або тушкувати разом з м'ясом. Англійці і австралійці можуть навіть похвалитися хлібом, який вони виготовляють також з домішкою ламінарії. Морська капуста знаходить собі застосування в желе і мармеладах, в карамелі і навіть в зефір. Американці навіть додумалися засахариваться морську капусту.