Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Де у кулінарії застосовується щавель?
Щавель - це досить відома рослина, яке було знайоме як їстівного рослини ще людям в далекій давнині. Тим не менш, в Росії досить довгий час щавель сприймався тільки як бур'ян, тому в їжу його не вживали.


Тим не менше, виявилося, що щавель надзвичайно корисний, а особливий плюс цієї рослини в тому, що він з'являється під час ранньої весни, коли в організмі не вистачає багатьох вітамінів. З щавлю люди навчилися готувати таке неймовірне кількість різноманітних страв, що просто диву даєшся. Зокрема, варто відзначити, як окрему групу супи, в яких використовується щавель. Це і щі зелені з щавлем, сметаною і яйцем, це і окрошка на трав'яному відварі, це і бурячник з рибою. Оскільки щавель має звичай варитися дуже швидко, то класти в киплячу воду його необхідно в кінці варіння.

Свіжі щавельные листки використовуються для виготовлення салатів. Щавель підходить для овочевих страв, причому як в тушкованому, так і у вареному вигляді. Присутній в картопляному пюре, щавель додасть йому приємний зеленуватий відтінок і легкий присмак кислинки. Щавель чудово підходить як начинка для пиріжків, пирогів, млинців або ж кутабів. Зі щавлем навіть роблять соуси, які підходять для птиці і риби.