Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати мус з шоколадом і вишневим сиропом?
Цей мус подається у високих келихах. Першим шаром йде сам шоколадний мус, а потім вже густий вишневий сироп. Чудовий десерт, смачний і красивий. Ось як він готується.


Знадобляться наступні продукти: пол склянки варення вишневого, дві склянки свіжих вишень, одну столову ложку (з гіркою) крохмалю, пів склянки вишневого соку. Стакан свіжих вершків і одна шоколадка (чорна).

Готуємо мус.
Три ложки вершків перекладаємо в миску. Шоколадку необхідно поламати і розтопити в мікрохвильовці, можна на водяній бані. Тепер три ложки вершків змішати з розтопленим шоколадом. А решта вершки необхідно збити, щоб вони збільшилися і стали щільними. У збиті вершки акуратно треба ввести вершки з шоколадом і перемішати. Тепер цю масу можна вже розкладати в келихи і ставити на застигання у холодильник.

Готуємо вишневий сироп.
Кісточки відокремлювати від вишень ми не будемо. У каструльку викладаємо варення, вишні. Сік нам необхідно розвести крохмаль і додати в каструльку. Ставимо на вогонь, постійно помішуємо. Тільки сироп закипає, відраховуємо дві хвилини і вимикаємо вогонь.

Остуживаем наш сироп з ягідками. Остиглий сироп викладаємо на мус у чарки і келихи знову ставимо ненадовго в холодильник.
Цей мус з вишневим сиропом можна їсти теплим, можна їсти холодним.
Приємного апетиту!