Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати мус з вишнями на манці?
Цей вишневий мус можна приготувати дуже швидко. І потрібно для цього свіжі або морожені вишні і манна крупа. У рецепт приготування мусу.


Нам знадобляться: вишні свіжі (заморожені) дві склянки, склянку цукру, але кількість солодощі можна регулювати за власним смаком, манна крупа не менше чотирьох ложок.

Готуємо мус.
Вишні свіжі необхідно промити, обірвати хвостики вийняти кісточки. Якщо вишні використовуються заморожені, то кісточки можна не виймати, так як це важко буде зробити.

Заливаємо підготовлені вишні водою, щоб вода повністю покрила вишні. Тепер ставимо вишні у воді на вогонь і доводимо до кипіння. Як тільки вода закипить, вимикаємо вогонь. Даємо і воді і вишням охолонути, так вишні віддадуть свій насичений колір воді.

Теплі вишні нам необхідно протерти через сито в цю ж воду, де вони варилися і холоднішими. Кісточки (якщо вишні були заморожені з кісточками) виймаємо з сита. Пюре вишневе з відваром вишневим знову ставимо на вогонь. Але тепер сюди ж ще і всипаємо цукор, додаємо потихеньку і манну крупу.

Постійно помішуємо вишневу масу в каструльці. Проварюємо на повільному вогні чотири хвилини і вимикаємо вогонь. Залишилося тільки розлити трохи остиглий мус з десертним формочках. Ставимо форми з мусом в холодильник (вже остиглі).
Все, вишневий мус готовий.