Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується двоколірний пудинг з рису?
В цьому рецепті вже відварений рис підфарбовується вишневим варенням і какао порошком (можна шоколадку використовувати). Запікається страву в духовці. Ось рецепт.


Отже, для приготування такого різнобарвного пудингу нам потрібні: двісті грам рису, молока літр, п'ятдесят грам вершкового масла, склянка цукру, одна шоколадка або какао порошок, одне яйце, кориця, ваніль, сухарі панірувальні і варення (краще вишневе, воно добре фарбує рис). Замість вишневого варення можна взяти, наприклад, смородинове, воно теж має сильні фарбувальні властивості.

Готуємо пудинг.
Рис краще брати круглий дрібний і той, який сильно розварюється. Рис промиваємо заливаємо окропом. Нехай він набубнявіє. Поки рис набухає, ми поставимо на вогонь молоко, додамо пару ложечок масла. Як тільки молоко закипає, воду з рису зливаємо і сам рис всипаємо в молоко.

Варимо рис до готовності, можна навіть переварити його. Вимикаємо вогонь і даємо охолонути рісу. Рідини (тобто молока) вже не повинно бути, молоко повинно повністю вбратися в рис. Додаємо рис збите яйце.

Остиглий рис поділяємо навпіл. У першу частину додаємо варення, рівно стільки, щоб рис заяснів.
У другу частину натираємо шоколадку і перемішуємо.

У форму (обов'язково щедро змащуємо її маслом) викладаємо першу частину рису, потім другу.
Запікаємо наш красивий пудинг у духовці. Посипаємо корицею (ваніллю).