Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Боцманської чай

Боцманської чай, частіше зустрічається як боцманської грог - серйозний напій для справжніх чоловіків. Історія появи напою досить цікава. У 1756 році вийшов закон, що скорочує добову норму рома у моряків. Але вони знайшли вихід змішуючи добову норму рома і гарячого чаю. При цьому не хитрому дії напій не втрачав своїх градусів. З тих пір коктейль трохи змінив свій склад, але все так само залишився міцним і бадьорить.

У гарячу воду покласти корицю, перець, гвоздику і варіть 3 хвилини. Потім залиште настоятися 15-20 хвилин. Після процідіть від прянощів і влийте горобиновий лікер. Перемішайте і поставте грітися не доводячи до кипіння. Додайте ром і пишіть.


Крок 2: Подаємо

Розлийте коктейль в невеликі келихи. Напій слід подавати гарячим, він допоможе зігрітися і підніме Вам настрій.

Приємного Вам апетиту!


Поради:

- Цікаво, що боцманської грог досить корисний, він володіємо бадьорить і антисептичну дію, підвищує імунітет, а якщо Ви замерзли він просто необхідний, щоб зігрітися. Але не варто зловживати цим напоєм адже він досить міцний.

- Перед подачею дайте напою настоятися 5-7 хвилин, щоб він прийняв свій приголомшливий смак.

- До коктейлю підійде солодка випічка, млинчики, оладки і навіть мед.

- Для додання особливого смаку, додайте в напій лимон, апельсин або лайм. Можна використовувати цедру і різноманітні цитрусові лікери.

- Грогу можна легко додати солодкуватий смак за рахунок додавання карамелі, цукру і фруктового сиропу.

- Пам'ятайте, що все має бути в міру. І прянощі повинні бути лише доповненням, а не його основою, тоді Ви будете пити справжній боцманської грог.