Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Бісквіт на сметані в мультиварці

Отриманий бісквіт повітряний і ніжний, у ньому мало калорій за рахунок сметани і він дуже смачний. Підходить для створення тортиків, якщо бісквіт розрізати і просочити вийде чудовий тортик.

Приготування бісквіта на сметані в мультиварці дуже проста, не займає багато часу. Завдяки тому, що фактично на кожній кухні є комбайн, міксер або блендер приготувати тісто не складе праці. Потім використовуючи мультиварку взагалі можна забути про випічці до самого звукового сигналу.

до Речі, щоб пиріг не зламався, не діставайте його відразу після випічки. Залиште постояти і трохи охолонути, потім, використовуючи ємність для парового приготування овочів (йде практично до будь мультиварці) дістаємо бісквіт. Завдяки цьому пристосуванню випічка буде цілою і не зламається, як у разі якщо використовувати блюдо і перевертати ємність мультиварки з метою дістати бісквіт.

Склад:

  • 4 яйця;
  • 200 грам цукру;
  • ложка розпушувача або соди;
  • 100 грам вершкового масла;
  • склянку сметани;
  • дві склянки борошна;
  • ванілін.

Приготування бісквіта на сметані в мультиварці

Використовуючи міксер, доводимо цукор з яйцями до стану піни. Вершкове масло потрібно розтопити, взимку можна поставити на батарею, влітку ж можна використовувати мікрохвильову піч або водяну/парову лазню.

В яєчно-цукрову суміш вливаємо топлене масло і сметану, ретельно перемішуємо, кладемо ванілін.

З'єднуємо борошно з розпушувачем і потроху вводимо в тест, розмішуючи, щоб не було грудок.

Для тих, хто замість розпушувача воліє соду, її потрібно покласти в сметану змішати, а потім класти в тісто.

Ємність мультиварки змащуємо вершковим маслом, щоб пиріг не прилип, виливаємо тісто і розрівнюємо, щоб в процесі випічки не було негарних розлучень.

Вибираємо функцію «випічка» встановлюємо час 80 хвилин, якщо не змінюється, ставимо годину, потім додаємо ще 20 хвилин.

Після даємо випічці охолонути і дістаємо. Бісквіт на сметані в мультиварці готовий, можна запрошувати гостей або робити тортик, кому як подобається.