Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Супи » Сирні супи » Кукурудзяний суп

Кукурудзяний суп

Коли приходить осінь,хочеться себе трохи зігріти й створити домашню і приємну обстановку,яка обдаст турботою і ніжністю. Для такої події, з бадьорим настроєм, ми можемо приготувати кукурудзяний суп. Його смак просто ніжний з найніжніших. Приємне поєднання сиру,в нашому випадку, з кукурудзою,та при тому ще й тепленький,зігріваючий аромат, від якого в домі панує затишок,так і проситься,щоб його з'їли. Я дізналася про це супі не так давно, навіть можна сказати восени, і Ви знаєте, я була приємно здивована, що такий простий з приготування, що має в складі мала кількість інгредієнтів, суп може виявитися таким пікантним і ласим шматочком на столі. Можу навіть сказати,що я стала готувати його набагато частіше звичайного супу. Найголовніше,що кукурудзяний суп привернув не тільки мене, а і дорогих мені близьких. 

Інгредієнти для приготування супу:

  1. Кріп сушений-2.0 ч.л;
  2. Крохмаль кукурудзяний-7.0 г;
  3. Кукурудза консервування-560.0 г;
  4. Петрушка сушена-2.0 ч.л;
  5. Сирки плавлені - 2шт.

Інвентар для приготування супу:

  1. Каструля;
  2. Блендер;
  3. Ложка.

Приготування супу.

Крок 1: Готуємо сирну юшку.

Розрізаємо сир на дрібненькі шматочки,щоб він легше розплавився. Потім наливаємо в каструлю води і ставимо кип'ятитися. Як тільки вода починає кипіти,закидаємо в неї сирки і чекаємо, поки вони розплавляться.


Крок 2: Приступимо до головного продукту-кукурудзі.

Потім,поки наші сирки розчиняються у воді,закинем половину кукурудзи в блендер і перетворимо її в пюре. А решту залишимо для гарніру.


Крок 3: Варимо суп.

Ось зараз цікавий момент. В основу супу,яка вже кипить, підкидає кукурудзу і пюре. Всю масу залишаємо варитися ще 5-10 хвилин, після чого закидаємо зелень. Я вибрала сушену зелень.

Тепер звернемо увагу на те,як вариться Ваш суп. Якщо для Вас він не досить густий,тоді розводимо в холодній воді крохмаль і заливаємо в суп, після чого даємо ще декілька хвилин покипіти.


Крок 4: Подаємо до столу.

Суп готовий і пора його подавати до столу. Бажано, не даючи йому охолонути, інакше він втратить свої початкові переваги. 

Приємного апетиту!


Поради:

- Сирки можна замінити будь-яким іншим плавленим сиром, тільки дивіться ,щоб  він був без добавок.

- Супчик можна подавати з сухариками або свіжим хлібом.

- Так як я готувала суп в не сезон зелені,я використовувала суху. Якщо ж Ви знайдете свіжу духмяну гілочку укропчика або петрушки, це буде чудово.