Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Закуски » М'ясні закуски » Свинячі сардельки, фаршировані болгарським перцем

Свинячі сардельки, фаршировані болгарським перцем

Цей рецепт підгледіла у своїй однієї дуже хорошої знайомої, зважилася спробувати, вийшло не гірше. Тепер готую постійно, так як виходить швидко і смачно, дуже поживно і ситно. Для мене це головне, тому що для моєї сім'ї важко підібрати рецепт, який би підходив усім без винятку. А свинячі сардельки, фаршировані болгарським перцем – це  той рецепт, що потрібно. Тому я щаслива господиня, яка може швидко і якісно нагодувати свою сім'ю. Приємного Вам приготування!

здесь.


Крок 3: Готуємо в духовці фаршировані сардельки.

запікаємо сардельки

Духовку розігріваємо до температури  200 градусів, деко змастити рослинним маслом і акуратно викласти туди готові фаршировані сардельки, відправити в духовку. Запікати протягом 15 хвилин до повної готовності і зарум'янювання.


Крок 4: Подаємо свинячі сардельки, фаршировані болгарським перцем.

готові сардельки

Готові сардельки вийняти з духовки, перекласти на сервірувальне блюдо і розрізати, посипати свіжомеленим чорним перцем і прикрасити зеленню петрушки.

Приємного Вам апетиту!


Поради:

— В такі сардельки можна так само додати маслини, сир, який розтане і прикрасить наше блюдо.

— Таким же чином можна загорнути і звичайні сосиски. Тільки розрізати їх не потрібно, інакше вони розваляться. Перчик можна укласти разом з сосискою на капустяний лист, зверху намазати гірчицею, а потім загорнути в тісто.

— Тісто для огортання сардельок можна  використовувати та дріжджове, але в цьому випадку, варто трохи збільшити час їх запікання.