Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується ароматний оцет?
З звичайного столового купленого в магазині оцту можна приготувати ароматний, більш м'який і пряний оцет. Як його готувати? А ось як.


Нам буде потрібно магазинний оцет (одна пляшка) і різні ваші самі обожнювані прянощі. Це може бути чилійський перець, він додасть гірчинку оцту, це можуть бути трави, насіння.

Пропоную зробити оцет з додаванням свіжого базиліка, з кропом, з чилійським перцем і з лимоном (нам знадобиться тільки лимонна шкірка). Ще можна взяти насіння кмину і духмяний перець в горошку.

Нам знадобляться скляні бутлі і обов'язково з щільно прилягає кришкою, щоб цінні аромати під час зберігання оцту не вивітрювалися.

В чисті сухі пляшки (пляшку) закладаємо наші підготовлені заздалегідь прянощі (перець, трави, насіння). З лимона просто знімаємо шкірку і так само поміщаємо в пляшку.

Тепер оцет вливаємо в каструлю і доводимо його до кипіння. Вимикаємо вогонь. Даємо оцту зовсім трохи охолонути і вливаємо його в бутлі з нашими прянощами. Тепер необхідно щільно закрити пляшки і все. Оцет готовий. Тепер відправляємо його в темне місце настоюватися (близько тижня цей процес займе).

Готовий ароматний оцет, додаємо в салати.