Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно готувати вим'я і легені?
Вим'я і легкі належить до своєрідним субпродуктів з особливими умовами приготування. Деякі господині знають, що при правильному приготуванні страви з них виходять дуже смачними.


Існує досить популярне в Німеччині страву під назвою «Берлінський шніцель». Для його приготування вим'я необхідно обов'язково відварити, причому варять вим'я, як правило, близько п'яти або шести годин. Потім нарізати відварене вим'я шматками, запанірувати в борошні або панірувальних сухарях і обсмажити на сковорідці з додаванням жиру. Подібні страви з вимені вважаються національними і користуються великим успіхом у Баварії.

Легені - це субпродукт, який містить мінімальну кількість калорій, і страви з якого добре засвоюються організмом. Коли легкі потрібно відварити, то обов'язково зверху треба на легкі покласти який-небудь вантаж, а потім залити водою, щоб під час варіння легені не спливали. Вода повинна обов'язково покривати легені повністю.

Дуже популярні страви з легенів в південній частині Німеччини. Національними стравами вважаються легені, які перед приготуванням треба попередньо вимочити в оцті, а також легкі по-віденськи або штрудель, приготований з легких.

Для таких страв зазвичай використовуються легкі теля, які важать приблизно триста п'ятдесят - шістсот грамів.